Pożegnaliśmy, ale pamiętamy:
2021 r.
- Zdzisław Najder zm. 15 lutego 2021
- Wiesław Juszczak zm. 18 lutego 2021
- Stefan Bratkowski zm. 18 kwietnia 2021
- Andrzej Osęka zm. 1 maja 2021
- Piotr Bratkowski zm. 28 września 2021 (pochowany na Powązkach Wojskowych)
- Andrzej Chąciński zm. 18 grudnia 2021
- Jacek Durski zm. 30 grudnia 2021
2020 r.
- Ryszard Sobieszczański zm. 20 lutego 2020
- Stanisław Murzański zm. 10 kwietnia 2020 – pochowany w Warszawie na cmentarzu na Służewie przy kościele św. Katarzyny.
- Janusz Wasylkowski zm. 14 kwietnia 2020
- Barbara Kazimiera Rosiek zm. 27 kwietnia 2020
- Andrzej Władysław Wodziński zm. 20 lipca 2020
- Grzegorz Łatuszyński zm. 27 lipca 2020
- Małgorzata Iwanowska-Ludwińska zm. 15 sierpnia 2020
- Wojciech Karpiński zm. 18 sierpnia 2020
- Maria Janion zm. 23 sierpnia 2020
- Janusz Szuber zm. 1 listopada 2020
- Andrzej Sobol-Jurczykowski zm. 5 listopada 2020
- Konrad Fiałkowski zm. 23 listopada 2020
- Jerzy Przeździecki zm. 11 grudnia 2020
- Helena Sekuła Skutelli zm. 23 grudnia 2020
2019 r.
- Urszula Gutowska zm. 11 lutego 2019 (pochowana na Starych Powązkach)
- Zdzisław Tadeusz Łączkowski zm. 30 marca 2019
- Irena Harasimowicz-Zarzecka zm. 28 kwietnia 2019
- Maciej Parowski zm. 3 czerwca 2019
- Anita Halina Janowska zm. 6 czerwca 2019
- Ryszard Bugajski zm. 7 czerwca 2019
- Krzysztof Zarzecki zm. 18 lipca 2019
- Anna Bojarska zm. 26 lipca 2019
- Jerzy Wojciech Borejsza zm. 28 lipca 2019
- Tadeusz Komendant zm. 31 lipca 2019
- Franciszek Jaszuński zm. 21 sierpnia 2019
- Bogdan Świecimski zm. 27 sierpnia 2019
- Florian Śmieja zm. 4 września 2019
- Wiktor Reyzz-Rubini zm. 7 listopada 2019
2018 r.
- Piotr Guzy zm. 24 lutego 2018
- Maria Zborowska zm. 27 lutego 2018
- Ryszarda Grzybowska zm. 19 kwietnia 2018
- Ewa Rojewska-Olejarczuk zm. 3 maja 2018
- Marian Bizan zm. 9 maja 2018
- Barbara Wachowicz zm. 7 czerwca 2018 pochowana w alei zasłużonych na Powązkach
- Joanna Kulmowa zm. 17 czerwca 2018 pochowana na cm. Wolskim
- Tadeusz Drewnowski zm. 13 września 2018
- Grażyna Strumiłło-Miłosz zm. 6 października
- Zyta Oryszyn zm. 11 października 2018
- Bonifacy Miązek zm. 17 października 2018
- Ryszard Marek Groński zm. 24 grudnia 2018
2017 r.
- Alicja Skarbińska-Zielińska zm. 2 lutego 2017
- Irena Doleżal-Nowicka zm. 31 marca 2017
- Wojciech Młynarski zm. 15 marca 2017 pochowany w alei zasłużonych na Starych Powązkach.
- Tomasz Burek zm. 1 maja 2017
- Julia Hartwig zm. 14 lipca 2017
- Wanda Chotomska zm. 2 sierpnia 2017 pochowana na Starych Powązkach kw. 190-2-24
- Katarzyna Suchcicka zm. 5 sierpnia 2017
- Janusz Głowacki zm. 19 sierpnia 2017
2016 r.
- Michał Jagiełło zm. 1.02.2016 pochowany w Zakopanem
- Edward Hołda zm. 18.03.2016 pochowany w Warszawie na cm. w Pyrach
- Janusz Tazbir zm. 3.05.2016
- Ryszard Przybylski zm. 10.05.2016
- Maria Czubaszek zm. 12.05.2016
- Włodzimierz Odojewski zm. 20.07.2016
- Daniel Bargiełowski zm. 23.07.2016
- Jerzy Górzański zm. 25 sierpnia 2016
- Zofia Korzeńska zm. 15 września 2016
- Zofia Jaremko-Pytowska zm. 27 września 2016
- Krystyna Berwińska 19 listopada 2016
- Tadeusz Chabrowski 22 grudnia 2016
2015 r.
- Tadeusz Konwicki zm. 7.01.2015 pochowany na Powązkach w alei zasłużonych
- Krystyna Nepomucka zm. 8.01.2015 pochowana w Katakumbach na Starych Powązkach
- Zbigniew Mierzwiński zm. 8 lutego 2015
- Bohdan Tomaszewski zm. 27.02.2015 pochowany na Starych Powązkach
- Władysław Bartoszewski zm. 24.04.2015 pochowany na Wojskowych Powązkach
- Mieczysława Buczkówna zm. 3.05.2015 pochowana na Starych Powązkach
- Krzysztof Kąkolewski zm. 24.05.2015
- Anna Węgrzyn zm. 5.07.2015
- Wojciech Albiński zm. 6.07.2015
- Emilia Witwicka zm. 5.08.2015 pochowana na Wólce Węglowej w Warszawie
- Jacek Natanson zm. 10.11.2015 pochowany na Starym Cmentarzu na Służewcu
- Wiesława Jung zm. 25.11.2015 pochowana na Starych Powązkach
- Janusz Odrowąż-Pieniążek zm. 8.12.2015 pochowany na Starych Powązkach
2014 r.
- Irena Zielińska (długoletnia sekretarka SPP) zm. 2.03.2014 r. (pochowana w Kazimierzu Dolnym)
- Tadeusz Różewicz 24.04.14 pochowany w Karpaczu
- Bohdan Skaradziński 04.05.14 w Podkowie Leśnej
- Marek Nowakowski 16.05.14 Al. Zasłużonych Powązki kw. II 30
- Andrzej Czcibor-Piotrowski 16.05.14 na Starych Powązkach
- Sławomir Błaut 20.05.14 na Cmentarzu Północnym
- Vaclav Burian (członek honorowy SPP) 10.14 w Ołomuńcu Czechy
- Bogumiła Dziekan 25.10.14 na Starych Powązkach
- Elżbieta Wysińska 02.12.14 na Starych Powązkach
2013 r.
- Adam Sznaper 15.01.13
- Cezary Chlebowski 09.05.13
- Gabriela Górska 24.06.13
- Barbara Koc 09.08.13
- Krystyna Jagiełło 17.08.13
- Barbara Tylicka 24.09.13 na Bródnie
- Edmund Niziurski 09.10.13 na Starych Powązkach
- Jadwiga Katz-Hewetson 18.10.13 w Danii
- Jerzy Niecikowski 13.11.13
- Teresa Bojarska 30.11.13 na Starych Powązkach
- Ewa Tomaszewska 04.12.13 na Cmentarzu Wolskim
2012 r.
- Małgorzata Baranowska 22.01.12
- Maciej Niemiec 25.01.12
- Wisława Szymborska 01.02.12
- Jan Winczakiewicz 24.03.12
- Róża Nowotarska 28.03.12
- Jerzy Pachlowski (Szczecin) 03.04.12
- Tadeusz Zwilnian Grabowski (Szczecin) 05.04.12
- Helena Komorowska 08.04.12
- Stanisław Wujastyk 14.04.2012
- Krzysztof Muszkowski 04.07.12 w Londynie
- Ewa Jugendfein Klominkowa 03.07.12
- Monika Kotowska 17.08.12
- Krystyna Dolatowska 25.08.12
- Janusz Krasińsk 14.10.12 na Starych Powązkach
- Jerzy Litwiniuk 18.10.12
- Aleksandra Olędzka-Frybesowa 23.10.12
- Aleksander J. Wieczorkowski 24.12.12
2011 r.
- Wanda Bacewicz 01.01.11
- Leszek Płażewski 01.01.11
- Jerzy S. Sito 04.01.11
- Andrzej Nils Uggl (w Uppsali w Szwecji) 27.01.11
- Jan Nagrabiecki 30.01.11
- Waldemar Gaiński 03.02.11
- Janusz Maciejewski 09.02.11
- Romuald Wernik 16.02.2011
- Bohdan Pociej 03.03.11
- Krystyna Pisarska 12.03.11
- Ewa Nowacka 29.03.11
- Krzysztof Meisner 16.04.11
- Alina Witkowska 21.04.11
- Jerzy Narbutt 30.05.11
- Marek J. Siemek 30.05.11
- Andrzej Pałosz 22.06.11
- Maria Ginter 26.08.11
- Olgierd Budrewicz 20.11.11
- Andrzej Mandalian 24.11.11
2010 r.
- Marian Grześczak 27.01.10
- Zofia Romanowicz 28.03.10
- Stanisław Komornicki 10.04.10
- Henryka Broniatowska 26.04.10
- Ryszard Matuszewski 29.04.10
- Jerzy S. Stawiński 12.06.10
- Jarosław Markiewicz 25.06.10
- Piotr Godlewski 03.10.10
- Teresa Chłapowska 14.11.10
- Tadeusz Wyrwa 20.11.10
- Maria Starzyńska 02.12.10
- Bolesław Taborski 06.12.10
2009 r.
- Joanna Guze 12.01.09
- Alija Dukanović 12.01.09
- Witold Zalewski 04.02.09
- Maria Dernałowicz 26.04.09
- Zygmunt Zelwan 29.04.09
- Jadwiga Żylińska 25.04.09
- Marta Tomaszewska 04.07.09
- Leszek Kołakowski 7.07.09
- Aleksander Ziemny 12.09.09
- Maciej Rybiński 22.10.09
- Anna Kołyszko 18.11.09
- Anna Staniewska 11.12.09
- Tytus Karpowicz 25.12.09
2008 r.
- Wojciech Adamiecki 14.01.08
- Janina Z. Klawe 28.02.08
- Piotr Skórzyński 03.06.08
- Anka Kowalska 29.06.08 (pochowana w Sosnowcu)
- Jan Darowski 5.07.08
- Anna Świderkówna 16.08.08
- Anna Markowa 18.08.08
- Anatol Potemkowski 15.10.08
- Andrzej Braun 09.11.08
2007 r.
- Elżbieta Wassongowa 04.01.07
- Maria Gustawa Sten 17.01.07
- Ryszard Kapuściński 23.01.07
- Wiesław Wiernicki 14.03.07
- Jerzy Miller 10.04.07
- Jan Zakrzewski 22.04.07
- Hanna Rżysko-Jamrozik (Krzyszkowska) 21.05.07
- Stanisława Domagalska 02.06.07
- Anna Strońska 06.06.07
- Mira Michałowska 19.08.07 pochowana na Powązkach
- Stanisław Biskupski 16.09.07
- Zbigniew Atemborski 19.09.07
- Władysław Kopaliński 05.10.07
- Tadeusz Zimecki 05.11.07
- Elżbieta Ostrowska 15.11.07
2006 r.
- Andrzej Stojowski 3.01.06
- ks. Jan Twardowski 18.01.06
- Małgorzata Hołyńska 11.02.06 na Wojskowych Powązkach
- Lucjan Wolanowski 20.02.06
- Krystyna Ślaska 7.03.06
- Juliusz Dankowski 14.03.06
- Andrzej Goreń 17.03.06 pochowany na Bródnie (rząd 6 grób 1)
- Stanisław Lem (O/Kraków) 24.03.06
- Jolanta Sell 26.03.06
- Michał Łukaszewicz 18.04.06
- Jerzy Ficowski 9.05.06 pochowany na Powązkach
- Magda Leja 14.05.06
- Cecylia Wojewoda 16.08.06
- Aniela Jasińska 26.08.06
- Zbigniew Gieniewski 20.11.06
- Cezary Leżeński 5.12.06
- Marek Teschke (Jarosław Zieliński) 14.12.06
- Andrzej Szmidt 18.12.06
2005 r.
- Bronisława Bałutowa 15.01.05
- Anna Frąckiewicz 12.05.05
- Anna Pogonowska 06.06.05
- Józef Słotwiński 11.09.05
- Ludmiła Marjańska 17.10.05 pochowana w Wilanowie
- Daniel Kac 30.10.05 pochowany na Powązkach
- Zbigniew Florczak 18.11.05
- Józef Garliński 29.11.05
- Michał Wójcikiewicz 1.12.05
2004 r.
- Aleksander Małachowski 26.01.04
- Zdzisław Umiński 02.02.04
- Zygmunt Kubiak 19.03.04
- Andrzej Hausbrandt 24.03.04
- Jacek Kaczmarski 10.04.04
- Kazimierz Rosiński 22.04.04
- Antonina Jelicz 25.04.04
- Lech Budrecki 31.05.04
- Janina Kościałkowska 23.07.04 zm. i pochowana w Laloubere we Francji
- Józef Waczków 15.12.04 kwatera S13VII. na Wólce Węglowej
- Czesław Miłosz (O/Kraków) 14.08.04
2003 r.
- Jerzy Piechowski 12.01.03
- Henryk Czyż 16.01.03
- Anna Wiśniewska-Walczyk 24.01.03
- Stanisława Sznaper-Zakrzewska 7 .02.03
- Katarzyna Witwicka 24.02.03
- Jakub Karpiński 22.03.03
- Witold Sułkowski 22.04.03
- Tomasz Mirkowicz 07.05.03
- Maria Danilewicz-Zielińska 24.05.03 zmarła w Portugalii, pochowana w Aleksandrowie Kujawskim
- Irena Jurgielewiczowa 24.05.03 pochowana na Starych Powązkach
- Antoni Marianowicz 03.06.03
- Stefania Kossowska z Londynu 09.03
- Maria Olszańska-Krotkiewska 18.09.03 pochowana na Starych Powązkach
- Zofia Chądzyńska 23.09.03
- Jadwiga Dackiewicz 25.10.03
- Ewa Życieńska 09.12.03 pochowana na Starych Powązkach
- Stanisław Kowalewski 24.12.03 pochowany w Brwinowie 2.I.04
- Jan Józef Szczepański (O/Kraków) 20.02.03 pochowany w Tyńcu pod Krakowem
2002 r.
- Camilla Mondral 12.02.02 pochowana w Pyrach
- Joanna Pollakówna-Dłuska 28.06.02
- Krystyna Konarska-Łosiowa 01.07.02
- Józefa Radzymińska 03.09.02 pochowana na Bródnie
- Andrzej Miłosz 20.09.02
- Anna Lechicka-Kuśniewicz 23.11.02
2001 r.
- Janina Wierzbowska 6.01.01
- Józef Bujnowski 15.02.01
- Eleonora Podoska 8.04.01
- Krzysztof Wolicki 24.04.01
- Wacław Niepokólczycki 17.05.01
- Jerzy Gierałtowski 18.08.01
- Monika Żeromska 05.10.01
- Janusz Szpotański 13.10.01
- Olga Scherer (w Paryżu) 26.11.01
- Jan Kott 22.12.01
- Witold Parczewski 18.08.01
2000 r.
- Stanisław Edward Bury 05.01.00
- Zbigniew Jarosiński 13.01.00
- Maria Ewa Fiszer Ivens 15.01.00
- Jacek Janczarski 02.02.00
- Nina Gubrynowicz 17.02.00
- Maria Żmigrodzka 21.02.00
- Kazimierz Brandys 11.03.00
- Krystyna Jurasz-Dąmbska 22.03.00
- Irena Bołtuć-Hausbrandt 17.04.00
- Andrzej Szczypiorski 16.05.00
- Krzysztof Boruń 22.05.00
- Ariadna Demkowska-Bohdziewicz 04.07.00
- Gustaw Herling-Grudziński 05.07.00
- Zofia Kierszys 27.08.00
- Jan Kulka 29.12.00
1999 r.
- Juliusz Żuławski 10.01.99
- Wanda Markowska 10.01.99
- Jerzy Ciechanowicz 14.01.99
- Jerzy Turowicz 27.01.99
- Teresa Dąbek-Wirgowa 18.03.99
- Władysław Terlecki 03.05.99
- Irena Szymańska 08.05.99
- Christian Skrzyposzek 08.05.99
- Joanna Żwirska 26.07.99
- Alicja Grajewska 22.10.99
- Jerzy Waldorff 29.12.99
1998 r.
- Ludwika Prus-Lisicka 01.98
- Adam Wiesław Berger 22.01.98
- Juliusz Z. Znamierowski 1.02.98
- Maciej Słomczyński 21.03.98
- Zbigniew Herbert 28.07.98
- Kazimierz Dziewanowski 20.08.98
- Józef Kuropieska 01.09.98
- Bogdan Danowicz-Dutkiewicz 24.09.98
- Gustaw Gottesman 05.10.98
- Marian Brandys 20.11.98
1997 r.
- Agnieszka Osiecka 7.03.97
- Andrzej Drawicz 15.05.97
- Kazimierz Strzałka 8.05.97
- Janina Karczmarewicz-Fedorowska 17.05.97
- Zenon Wiktorczyk 27.03.97
- Renata Zwoźniakowa styczeń 05.97
- Jadwiga Tyrankiewicz 14.12.97